+48 660 773 781 biuro@busikwarszawa.pl
Zależy Ci na wygodnej podróży i bezpiecznym dotarciu na miejsce? Poznaj naszą ofertę na wynajem busa w Warszawie!

Zależy Ci na wygodnej podróży i bezpiecznym dotarciu na miejsce? Poznaj naszą ofertę na wynajem busa w Warszawie!

Mikrobus nie należy do największych przewoźników, jak zresztą sama nazwa wskazuje. Jednak to, co inni często nie do końca słusznie mogliby uważać za wadę, my potrafimy przekuć w konkretne zalety. Przykłady? Proszę bardzo! Mniej rozbudowana flota pojazdów pasażerskich pozwala lepiej zatroszczyć się o stan techniczny każdego samochodu. Ograniczanie się tylko do obowiązkowych przeglądów nie mieściłoby się w najwyższych standardach, które preferuje nasza firma. Poza tym nie po to zakupywaliśmy nowoczesne busy, by zużyły się zbyt szybko przez intensywną eksploatację.

Mercedes Sprinter, rocznik 2019, zapewni Tobie i Twojej rodzinie oraz znajomym maksymalny komfort

Przed każdym wyjazdem rutynowo kontrolujemy busa. Nie ma mowy o tym, by to potencjalnie niebezpiecznego zdarzenia na drodze doszło przez przeoczenie jakiejś usterki albo brak płynów. Ponadto po zakończeniu kursu wnętrze pojazdu przechodzi drobiazgową procedurę mycia i odświeżenia. Zarówno ze względów higienicznych, jak też poczucia estetyki. „Flagowymi” maszynami naszej firmy Mikrobus są 2 egzemplarze Mercedesa Sprinter z 2019 roku. Na pierwszy rzut oka niemal identyczne, ale tak naprawdę każdy z nich ma nieco inną charakterystykę. Różnią się przede wszystkim liczbą nowoczesnych, wygodnych foteli. Z ich pomocą realizujemy zarówno regionalne kursy po stolicy oraz ościennych miejscowościach, jak też docieramy do najdalszych zakątków Polski: od morza aż do Tatr! Oba te samochody sprawiają, że przy liczbie pasażerów od 10 wzwyż wynajem busa w Warszawie okazuje się całkiem sensowną alternatywą dla komunikacji miejskiej, taksówek albo i własnego samochodu. Długa podróż może być naprawdę przyjemna i jednocześnie opłacalna finansowo!

Dysponujemy niezwykle atrakcyjnym cennikiem. Koszt wynajmu busa zależy od kilku różnych czynników

Oferta Mikrobus jest elastyczna i przewiduje najróżniejsze scenariusze. Jesteśmy w pełni przygotowani do świadczenia usług przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu – w tym niedziele i święta. Od „wypożyczenia” busa na kilkugodzinne wojaże po Warszawie razem z paczką przyjaciół, aż po kilkudniowe wyjazdy ze stolicy w dowolnie wybranym kierunku. Aktualnie zakładamy maksymalny limit na poziomie 1000 kilometrów w obie strony, ale zawsze możemy spróbować wynegocjować coś spoza standardowej tabelki. Skontaktuj się z nami, powiedz co planujesz i czego potrzebujesz – na pewno znajdziemy rozwiązanie satysfakcjonujące dla wszystkich stron. Wynajmem busów zajmujemy się od ładnych kilku lat i mamy świadomość, że nie wszystko da się zawczasu przewidzieć. Dlatego zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą i zapoznania się ze specyfikacją naszej skromnej, za to prezentującej najwyższą klasę floty busów pasażerskich!

Close Menu