+48 660 773 781 biuro@busikwarszawa.pl
Zorganizowana wycieczka do stolicy. Wynajmijcie osobowego busa razem z kierowcą, a na pewno nie zgubicie się w Warszawie

Zorganizowana wycieczka do stolicy. Wynajmijcie osobowego busa razem z kierowcą, a na pewno nie zgubicie się w Warszawie

Nasze miasto oferuje wiele atrakcji, niezależnie od tego kto planuje korzystać z jego uroków. Znajdzie się tu sporo ciekawych możliwości zarówno dla szkolnej wycieczki, jak też uczestników firmowego wyjazdu integracyjnego czy wieczoru panieńskiego/kawalerskiego. Pewna doza spontaniczności (czy w przypadku najmłodszych: czasu wolnego) w takich wieloosobowych wyjazdach do Warszawy jest jak najbardziej wskazana. Jednak podstawowe kwestie organizacyjne, takie jak transport wszystkich osób z miejsca na miejsce, muszą być dopięte na ostatni guzik.

Różne skróty na warszawskich drogach znamy jak własną kieszeń. Podobnie jak mapę toczących się robót

Firma Mikrobusy działa od jakiegoś czasu i rozwija się niezwykle dynamicznie. Naszą aktualną pozycję w niewątpliwie trudnej branży zbudowaliśmy na dwóch filarach: pojazdach prezentujących najwyższą klasę oraz kompetentnych, doświadczonych pracownikach. Kierowcy, którzy pozostają do dyspozycji pasażerów decydujących się skorzystać z ich pomocy, wykazują się doskonałą znajomością stolicy oraz aktualnej sytuacji na drogach. Nikt nie lubi długo stać w korku, a nawet z nowoczesnymi systemami nawigacji można wpaść w jakiś zator. Oczywiście nie jesteśmy w stanie na 100% zagwarantować, że taka historia w ogóle się nie wydarzy. Jednak decydując się na wynajem busa osobowego w Warszawie z floty Mikrobus, w opcji z kierowcą, masz pewność że dotrzesz do celu najszybszą możliwą drogą. Nie ma sensu marnować cennego czasu, w końcu podziwianie widoków zza okien samochodu będzie średnio zajmującym zajęciem dla większości Twoich koleżanek i kolegów.

Przeznaczone na wynajem busy osobowe gwarantują wszystkim pasażerom komfort oraz pełne bezpieczeństwo

Liczba miejsc dostępnych w danym aucie to nie jedyne kryterium, które należy uwzględnić podczas podejmowania ostatecznej decyzji. Poznawanie zabytków i innych uroków stolicy bywa naprawdę męczące i wyczerpujące, pod wieloma względami. Każdą chwilę przerwy pomiędzy kolejnymi punktami napiętego programu warto wykorzystać na krótki odpoczynek. Dlatego busy, jakie wynajmujemy naszym Klientom w Warszawie zostały starannie dobrane pod kątem wygody oraz ergonomii. Specjaliści z firmy Mikrobus zwracali uwagę nie tylko na budowę foteli (kształt, możliwość regulacji, materiały wykończeniowe), ale też ich ustawienie względem siebie we wnętrzu pojazdu. Zdecydowaliśmy się na rzetelnie przetestowane modele renomowanych marek. Nasze busy to Renault Traffic, Ford Transit oraz 2 Mercedesy Sprinter. Szczegółowa charakterystyka każdego z nich znajduje się na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty na wynajem busów osobowych w Warszawie!

Close Menu